Nog heel even, dan is het zover. Met alle jeugd gaan we op 9 juni naar het Pinkstertoernooi bij Tempo in Alphen aan den Rijn. Hieronder alle belangrijke informatie om deze dag goed te laten verlopen.
De busreis en betaling
De bussen vertrekken om stipt 8.30 uur. Voor die tijd moet je je melden en de busreis betalen. Kom daarom om 8 uur, zodat we ook echt om 8.30 uur de bussen in beweging kunnen zetten.
In de kantine is de route duidelijk aangegeven; je meldt je bij de tafel van jouw letter, waarna je jouw busnummer te horen krijgt. Je loopt door naar één van de pinautomaten om te betalen, waarna je naar buiten gaat om met jouw team te wachten tot je het seintje krijgt dat je naar jouw bus kunt gaan. Alle coaches, die alleen mee gaan om te coachen, hoeven de busreis niet te betalen. (speel je ook wedstrijden, dan dus wel) Na aftrek van de kosten die de club op zich neemt, geldt er een eigen bijdrage van €7,50.
De bussen vertrekken om 16.45 uur weer vanuit Alphen naar Sassenheim. De verwachting is, dat we tussen 17.15 en 17.30 uur weer in Sassenheim zullen zijn.
Let op: op de terugweg neem je de bus met hetzelfde nummer als op de heenweg, om voor ons het overzicht te houden! Wanneer je met jouw ouders terugreist, moet dat gemeld worden via een appje of een belletje op 06- 46574912, zodat we niet naar jou gaan zoeken na de bustelling. Vermeld je naam en het busnummer!
Toernooi
Ieder jeugdteam speelt tenminste 1 beachkorfbalwedstrijd. Een wedstrijd op zand (en blote voeten!) met net iets andere regels. Die krijg je uiteraard uitgelegd ter plekke. Omdat je daarna weer je korfbalschoenen aan moet, is het handig een handdoek mee te nemen, zodat je niet met zandvoeten een gewone wedstrijd gaat spelen (om blaren te voorkomen).
Op www.kvtempo.nl vind je de allerlaatste informatie over het toernooi.
Teams
Veel teams zijn zo goed als compleet en kunnen als team de wedstrijden gaan spelen. Toch hebben we een aantal kinderen moeten samenvoegen tot 1 team, zodat we een compleet team konden inschrijven. Bij het melden aan de bustafels hoor je in welk team je gaat spelen.
Kan ik nog mee?
In ieder geval niet meer met de bus. Wil je nog mee doen met het toernooi, meld je dan even op
Niet meer mogelijk om je af te melden
Vorig jaar werden we verrast door een aantal late afmeldingen, waardoor we op stel en sprong een invalschema moesten maken voor een aantal teams. De dag is al intensief genoeg zonder ook nog in andere teams in te vallen, dus heb je je opgegeven? Dan verwachten we je ook.
Supporters
Uiteraard is iedereen van harte welkom om naar het toernooi te komen om de TOP-teams te supporteren. Het adres van Tempo is Olympiaweg 2 in Alphen aan den Rijn. Op een gewone speeldag is het al lastig te parkeren daar, dus hou rekening met een wandeltijd naar het veld.
Eten, drinken en weersafhankelijk materiaal
Zorg dat je voldoende eten en drinken bij je hebt om de dag door te komen. Het is een intensieve dag, dus misschien heb je wat meer nodig dan normaal. Zorg verder voor zonnebrand bij mooi weer en een vuilniszak om jouw kleren en tas in te doen bij regen.
Heel veel plezier!
We hopen op een zonnetje, maar ook zonder zonnetje zullen we met zijn allen een heel gezellige dag beleven. Geniet er van!
Heb je nog vragen, mail gerust naar
TC Jeugd