TOP heeft voor komend seizoen Richard Mafficioli aangesteld als nieuwe trainer/coach van TOP 2. Samen met Ewoud van der Kooij neemt hij de trainingen en coaching van het tweede team voor zijn rekening.
Richard brengt de nodige ervaring mee. Hij was eerder actief als trainer bij Fortuna, ALO en SV Dunas, waar hij bekend stond om zijn enthousiaste aanpak, aandacht voor talentontwikkeling en zijn visie op het spel. Daarnaast heeft hij ruime ervaring met het begeleiden van jeugdspelers en het ontwikkelen van teams.
Die kwaliteiten sluiten goed aan bij de ambities van TOP. Met de komst van Richard onderstreept de club opnieuw het belang van TOP 2 als opleidingsploeg binnen de selectie, waarin spelers zich verder kunnen ontwikkelen richting het eerste team.
"Wij zijn erg blij met de komst van Richard", aldus de TC Topsport. "Hij brengt veel energie, ervaring en een frisse blik mee. Zijn manier van werken past goed bij de visie van TOP, waarin ontwikkeling, samenwerking en plezier hand in hand gaan. We kijken uit naar een mooie samenwerking."
Ook Richard kijkt uit naar zijn nieuwe uitdaging: "TOP is een prachtige, professionele vereniging met ambitie. Ik kijk ernaar uit om samen met Ewoud te bouwen aan een sterk en hecht team waarin spelers zich blijven ontwikkelen en met plezier het beste uit zichzelf halen."
Wij wensen Richard veel succes en vooral veel plezier in zijn nieuwe rol bij TOP.
TC Topsport





