TOPpers in Oranje

IKF livestream

  • IKF ES 2020 Bec Korfball Club - CK Vallparadis / Assessoria
  • IKF ES 2020 Brno KK - KV Adler Rauxel
  • IKF ES 2020 TuS Schildgen e.V. - Kocaeli University Sport Club
  • IKF ES 2020 Grupo Desportivo dos Bons Dias - KS Defenders Korfball Wrocław
  • IKF ES 2020 CK Vallparadis / Assessoria - KV Adler Rauxel
  • IKF ES 2020 Bec Korfball Club - Brno KK
  • IKF ES 2020 TuS Schildgen e.V. - Grupo Desportivo dos Bons Dias
  • IKF ES 2020 Kocaeli University Sport Club - KS Defenders Korfball Wrocław
  • IKF ES 2020 Bec Korfball Club - CK Vallparadis / Assessoria
  • IKF ES 2020 KV Adler Rauxel - Brno KK
  • IKF ES 2020 TuS Schildgen e.V. - Bec Korfball Club
  • IKF ES 2020 KV Adler Rauxel - KS Defenders Korfball Wrocław
  • IKF ES 2020 CK Vallparadis / Assessoria - Grupo Desportivo dos Bons Dias
  • IKF ES 2020 Brno KK - Kocaeli University Sport Club
  • IKF ES 2020 Grupo Desportivo dos Bons Dias - Bec Korfball Club
  • IKF ES 2020 KV Adler Rauxel - Kocaeli University Sport Club
  • IKF ES 2020 TuS Schildgen e.V. - CK Vallparadis / Assessoria
  • IKF ES 2020 KS Defenders Korfball Wrocław - Brno KK
  • IKF ECup 2020 KV Fortuna - Kon. Kwik KC
  • IKF ECup 2020 SG Pegasus - NC Benfica
  • IKF ECup 2020 1908 SZAC KSE - Trojans KC
  • IKF ECup 2020 KC Barcelona - Ceské Budejovice (KCC SOKOL)
  • IKF ECup 2020 NC Benfica - Kon. Kwik KC
  • IKF ECup 2020 KV Fortuna - SG Pegasus
  • IKF ECup 2020 Ceské Budejovice (KCC SOKOL) - Trojans KC
  • IKF ECup 2020 KC Barcelona - 1908 SZAC KSE
  • IKF ECup 2020 Kon. Kwik KC - Trojans KC
  • IKF ECup 2020 KV Fortuna - NC Benfica
  • IKF ECup 2020 1908 SZAC KSE - SG Pegasus
  • IKF ECup 2020 Ceské Budejovice (KCC SOKOL) - Barcelona KC
  • IKF ECup 2020 SG Pegasus - Kon. Kwik KC
  • IKF ECup 2020 Barcelona KC - NC Benfica
  • IKF ECup 2020 1908 SZAC KSE - Trojans KC
  • IKF ECup 2020 Ceské Budejovice (KCC SOKOL) - KV Fortuna
  • IKF ECup 2020 1908 SZAC KSE - Kon. Kwik KC
  • IKF ECup 2020 Barcelona KC - KV Fortuna
  • IKF ECup 2020 NC Benfica - Ceské Budejovice (KCC SOKOL)
  • IKF ECup 2020 Trojans KC - SG Pegasus
  • IKF Rewind 2019 (Part IV) - International Korfball Federation
  • IKF Rewind 2019 (Part III) - International Korfball Federation
  • IKF Rewind 2019 (Part II) - International Korfball Federation
  • IKF Rewind 2019 (Part I) - International Korfball Federation
  • IKF U21 EKC 2019 BEL - NED
  • IKF U21 EKC 2019 ENG - GER
  • IKF U21 EKC 2019 POR - HUN
  • IKF U21 EKC 2019 CAT - CZE
  • Day 3 Highlights - IKF U21 EKC 2019
  • IKF U21 EKC 2019 NED - GER
  • IKF U21 EKC 2019 BEL - ENG
  • IKF U21 EKC 2019 CZE - HUN

Stan Olsthoorn in selectie U17

Milou en Julia in selectie TeamNL U19

TOPpers met TeamNL Korfbal Wereldkampioen

Oranje TOPpers in WK finale

Sanne met Nederland onder 17 wereldkampioen