TOP veiling

Prachtige veilingitems voor veiling op 24 mei

Jij komt toch ook naar de TOP veiling op vrijdag 24 mei (20.30 uur)? En naar de inspirerende speech van Hans van Breukelen (19.30 uur)?

De veilingcommissie heeft weer een prachige lijst veilingitems gescoord, voor elk wat wils. Gesigneerde shirts of ballen, clinics, kaartjes voor Ajax, dineetjes, wijn, planten, taarten, golfkaarten, waardebonnen voor van alles en nog wat, en ook veel kinderitems. Deze avonden zijn echte belevenissen, met als gangmaker de professionele veilingmeester Jaap Meiland. Biedt mee of ervaar gewoon gezellig de veiling. Een extra reden om te komen is de inspirerende speech die Hans van Breukelen voorafgaand aan de veiling gaat geven.

Klik op onderstaande button voor de veiling itemlijst.

Share

Spectaculaire loterij

Tijdens de veiling avond is er ook een loterij, waarmee fantastische prijzen en diverse waardebonnen te winnen zijn.  Bekendmaking vindt aan het eind van de avond plaats. Loten kunt u op de avond van de veiling kopen.

De loten kosten € 2,00 per stuk en 3 voor € 5,00.

> Gesigneerd damesshirt Sanne Jousma (XS) TOP/SolarCompleet
> Gesigneerd herenshirt Paul Anholts (XL) TOP/SolarCompleet
> Vier tickets Keukenhof G.B. Lubbe & Zn. B.V.
> Gesigneerde korfbal Nederlands Korfbalteam
> Schitterende kamerplant Royal Lemkes
> Partycentrum De Oude Tol waardebon € 50,00 Meijer Bouw Sassenheim B.V.
> Schaal kleurrijk perkgoed voor op uw terras Meko Hulsebosch B.V.
> Ergonomisch Noord hoofdkussen 60 x 70cm Cornelisse Banket
> Koeltasje; 2x carpaccio, 4x salades, 3x humus De Menken Keuken
> Indisch maaltijdenpakket  Warung Catering Services B.V.
> Assortiment prachtige najaarsbollen G.B. Lubben & Zn. B.V.
> Houten kist voor op fiets Kistenfabriek M. Bakker
> Vogelhuisje Kistenfabriek M. Bakker
> Cadeaubon t.w.v. € 25,00 Jordy’s Hair
> Twee entreekaartjes voor een dag onbeperkt speelplezier KidsZoo Noordwijkerhout

Ballen veiling

Er worden gedurende de avond vijf genummerde ballen geveild worden. Aan het einde van de avond zal bekend gemaakt worden welke prijs bij welke bal hoort.

> Golfclub Kagerzoom 18 holes voor 2 personen
Wesseling Logistics

> Gesigneerd Oranjeshirt Barbara Brouwer

> Gesigneerd shirt Frank Mostard

> Weber bbq met zomerbiertjespakket
Plus Van Dijk Voorhout

> Hotelovernachting (incl. ontbijt) voor twee personen in Herberg Welgelegen in Valkenburg
Royal Lemkes

Veilingvoorwaarden

De veiling wordt gehouden op vrijdag 24 mei 2019 in de kantine van korfbalvereniging TOP/SolarCompleet. De inloop is vanaf 19.00 uur met om 19.30 uur een speech van Hans van Breukelen waarna de veiling om 20.30 uur start.

Om stagnatie bij het inschrijven te voorkomen, wordt u dringend verzocht vooraf het veilingformulier al in te vullen. U vindt het formulier in dit boekje maar u kunt het ook hier downloaden (Word-document).

  • Iedere deelnemer, krijgt na inschrijving bij binnenkomst een veilingnummer waarmee u tijdens de veiling kunt bieden.
  • Als u een kavel heeft gekocht, wordt het artikel door één van de vrijwilligers naar u gebracht.
  • Voor diverse kavels ontvangt u een tegoedbon welke u kunt inleveren bij de desbetreffende leverancier.
  • De veilingmeester behoudt zich het recht voor om tijdens de veiling het bieden op een kavel stop te zetten en deze op een later tijdstip te veilen.
  • Enkele kavels worden aangeboden met een minimumverkoopprijs. Beneden deze prijs worden deze kavels niet verkocht of de veilingmeester moet alsnog anders beslissen.
  • Op het inschrijfformulier machtigt u TOP/SolarCompleet voor een eenmalige incasso.
  • De veiling staat onder toezicht van notariskantoor De Ruiter die op vrijwillige basis zijn medewerking heeft toegezegd.
  • Voor verdere informatie zie de website van TOP/SolarCompleet of het veilingboekje.
  • Voor alle elektronische producten geldt gedurende 3 maanden “Niet goed, geld terug”

Kunt u niet aanwezig zijn maar wilt u wel meebieden? Dat kan of wilt u meer informatie? Stuur dan een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Meenemen gekochte kavels

De gekochte kavels worden in principe tijdens of direct na afloop van de veiling door de kopers meegenomen. Is dit echter niet mogelijk dan kunt u in overleg met de veilingcommissie op een nader te bepalen tijdstip afhalen. Alleen kavels welke bij machtiging zijn gekocht worden thuis afgeleverd.