Home

Opstellingen Trias-TOP Schoolkorfbal 2019

Ook dit jaar was het weer puzzelen voor de organisatie voor de juiste teamindeling. HIer vind je de opstelling.

 

Het Bolwerk

Bolwerk 1: Floortje, Floris, Gijs, Jasmijn, Juul, Lois, Sophia, Viggo, Yasin

Bolwerk 2: Bo, Jamie, Jenna, Nathan, Stefan

 

Begeleiders

Bolwerk 1: Julia (A1), Milou (A1) en Alon (A1)

Bolwerk 2: Nina (C3) en Luciënne (C3)

 

Contactpersoon voor de school: Maryse Greven


De Emmaüs

Emmaüs 1: Anouk, Daan, Isa, Noortje, Sanne, Timo

 

Begeleiders

Emmaüs 1: Zoë (B3), Nienke (B3) en Jesca (B3)

 

Contactpersoon voor de school: Linda Cuvelier


De Kinderburg

Kinderburg 1: Annika, Cato, Dirk, Fabienne, Floor, Jasper, Keira, Noah, Olaf, Sem, Stijn, Teun, Thijs

Kinderburg 2: Damian, Emma, Gijs, Lize, Rosalie, Sanne, Sarah, Sofie, Tijs, Tim, Yana

Kinderburg 3: Boaz, Dana, Maartje, Marcus, Mees, Puck, Sanne, Stan, Tim, Wessel

Kinderburg 4: Annelin, Brian, Jan, Joep, Lune, Thomas

Kinderburg 5: Femke, Jayden, Linde, Quinten, Ravi, Siem, Tamar

Kinderburg 6: Loïs, Maud, Max, Nouk, Sam, Tessa

 

Begeleiders

Kinderburg 1: Fenna (A4) en Lisa (A4)

Kinderburg 2: Saskia (B2) en Fenna (C1)

Kinderburg 3: Bo (C4), Femke (C4) en Evi (C4)

Kinderburg 4: Anne (C1), Lotte (C2) en Tamar (C2)

Kinderburg 5: Jochem (B3), Jelle (B2) en Nieko (B2)

Kinderburg 6: Wendy (C4) en Jasmijn (C5)

 

Contactpersoon voor de school: Denise van Zonneveld


De Klarinet

Klarinet 1: Alex, Bregtje, Danique, Laurens, Leandra, Roy, Senna, Teije, Tijn

Klarinet 2: Emma, Esmee, Marnix, Roos

 

Begeleiders

Klarinet 1: Sanne (A2) en Faye (A2)

Klarinet 2: Jolijn (C6), Anne (C6) en Roos (C6)

 

Contactpersoon voor de school: Diana van der Wolf


De Overplaats

Overplaats 1: Amy, Driek, Emma, Floriek, Gallyon, Jorinde, Luc, Marit, Quinn, Rosalie

Overplaats 2: Bente, Esmée, Feline, Florine, Laura, Marit, Pepijn, Timo, Tobias

Overplaats 3: Bram, Caitlyn, Jesper, Manoek, Tim, Tino, Wytze

Overplaats 4: Bram, Daan, Lars, Rozemarijn, Tessa, Thomas

Overplaats 5: Elyanne, Froukje, Kees, Lotte, Olaf, Olaf, Sanne

 

Begeleiders

Overplaats 1: Lotte (B4) en Caroline (B4)

Overplaats 2: Julian (C2) en Cris (C1)

Overplaats 3: Jesper (B5) en Quinten (B5)

Overplaats 4: Anne (C2) en Jenny (C2)

Overplaats 5: Tessa (B3) en Fleur (B1)

 

Contactpersoon voor de school: Martine Bloos


De Rank

Rank 1: Anouk, Ariënne, Britt, Isa, Jorick, Julia, Lisanne, Mats, Menno, Sara, Wessel, Wouter

Rank 2: Fenne, James, Janyl, Katja, Ramon, Rezan, Rick, Rutger, Sophie

Rank 3: Euan, Jamie, Jayda, Jelte, Lilly, Manon, Naomi, Toon

Rank 4: Christel, David, Jaap, Pepijn, Rick, Sarah

Rank 5: Emma, Jennifer, Nout, Sem, Thijmen

Rank 6: Alec, Maiwenn, Reinier, Sanne, Thom

 

Begeleiders

Rank 1: Marit (B3) en Bram (B4)

Rank 2: Britt (C4) en Femke (C4)

Rank 3: Eline (B5) en Naomi (B5)

Rank 4: Kim (B2) en Maaike (B1)

Rank 5: Sem (C3) en Jorn (C3)

Rank 6: Jitte (C1) en Dominque (C1)

 

Contactpersoon voor de school: Karen Zandbergen


De Regenboog

Regenboog 1: Britt, Dean, Jayden, Jesse, Joep, Kiara, Lotte, Simeon, Sophie, Tarik, Thera

 

Begeleiders

Regenboog 1: Romee (T3) en Fleur

 

Contactpersoon voor de school: Maurice Boot


De Springplank

Springplank 1: Bart, Daan, Ivar, Lisa, Lynn, Nick, Nijs, Pepijn, Tim, Xander, Rawan

Springplank 2: Chiel, Dylan, Fay, Finn, Floor, Jayden, Noa, Ruben, Samuel, Tijn

Springplank 3: Bram, Fay, Juune, Lara, Nick, Ryan, Sam, Sophie, Stef, Rooa

Springplank 4: Amit, Ayuub, Floris, Isa, James, Meike

Springplank 5: Joep, Kay, Loris, Ries, Sven, Tom

Springplank 6: Chris, Guusje, Ilse, Joe

 

Begeleiders

Springplank 1: Joppe (A3) en Olaf (A3)

Springplank 2: Peter (A4) en Anton (A4)

Springplank 3: Arik (B4) en Loes (C6)

Springplank 4: Nienke (C3), Nanne (C3) en Sterre (C3)

Springplank 5: Tom (C1) en Bas (C1)

Springplank 6: Janneke (A2) en Joyce (A3)

 

Contactpersoon voor de school: Petra van Tol


De Startbaan

Startbaan 1: Cas, Joni, Joshua, Milan, Nick, Noah, Safouane, Ties, Ties, Tobias

 

Begeleiders

Startbaan 1: Bo (A6), Anna (A6) en Samantha (A6)

 

Contactpersoon voor de school: Claudette van der Meer

 

 

 

 

 

 

Share
RVD190413untitled258.jpg

Kales airline services

 

 
RVD190413untitled329.jpg

TOP youtube kanaal

  • Ereklasse B: TOP/SolarCompleet tegen PKC/SWKGroep, zaterdag 25 mei 2019
  • Huldiging TOP/SolarCompleet A1, Finale Ziggo Dome 2019
  • Play-off 1: TOP/SolarCompleet A1 tegen DOS'46 A1, zaterdag 30 maart 2019
  • Play-Off 1: TOP/SolarCompleet 1 tegen Fortuna/Delta Logistiek 1, zaterdag 30 maart 2019
  • TOP/SolarCompleet 1 tegen Blauw-Wit (A) 1, zaterdag 23 maart 2019
  • TOP/SolarCompleet 2 tegen Blauw-Wit (A) 2, zaterdag 23 maart 2019
  • Persconferentie TOP/SolarCompleet, dinsdag 19 maart 2019
  • TOP/SolarCompleet 1 tegen LDODK/Rinsma Modeplein 1, zaterdag 2 maart 2019
  • TOP/SolarCompleet 2 tegen LDODK/Rinsma Modeplein 2, zaterdag 2 maart 2019
  • TOP/SolarCompleet 1 tegen DeetosSnel 1, zaterdag 16 februari 2019
  • TOP/SolarCompleet 2 tegen DeetosSnel 2, zaterdag 16 februari 2019
  • TOP/SolarCompleet 1 tegen DOS'46 1, zaterdag 2 februari 2019
  • TOP/SolarCompleet 2 tegen DOS'46 2, zaterdag 2 februari 2019
  • Persconferentie TOP/SolarCompleet, donderdag 31 januari 2019
  • TOP/SolarCompleet 1 tegen PKC/SWKGroep 1, dinsdag 22 januari 2019
  • TOP/SolarCompleet 2 tegen PKC/SWKGroep 2, dinsdag 22 januari 2019
  • TOP/SolarCompleet 1 tegen KZ/Thermo4U 1, zaterdag 22 december 2018
  • TOP/SolarCompleet 2 tegen KZ/Thermo4U 2, zaterdag 22 december 2018
  • TOP/SolarCompleet 1 tegen KCC/SoNatural 1, zaterdag 8 december 2018
  • TOP/SolarCompleet 2 tegen KCC/SoNatural 2, zaterdag 8 december 2018
  • TOP/SolarCompleet 2 tegen DVO/Accountor 2, zaterdag 24 november 2018
  • TOP/SolarCompleet 1 tegen DVO/Accountor 1, zaterdag 24 november 2018
  • Pukkie training
  • TOP/SolarCompleet 1 tegen Fortuna/DeltaLogistiek 1, vrijdag 9 november 2018
  • Persconferentie TOP/SolarCompleet, donderdag 8 november 2018
  • G-korfbal bij TOP
  • Ereklasse B: TOP/SolarCompleet tegen DOS'46
  • 7 april 2018 Ziggo Dome finale dag TOP
  • Persconferentie TOP/SolarCompleet, donderdag 5 april 2018
  • Play-off: TOP/SolarCompleet 1 tegen TOP/Blauw-Wit 1, zaterdag 24 maart 2018
  • PLAY-OFF 2 Samenvatting Blauw-Wit(A) - TOP/SolarCompleet
  • Play-off: Blauw-Wit 1 tegen TOP/SolarCompleet 1, zaterdag 31 maart 2018
  • Persconferentie TOP/SolarCompleet, donderdag 22 maart 2018
  • TOP/SolarCompleet 1 tegen Avanti/Flexcom 1, zaterdag 17 maart 2018
  • TOP/SolarCompleet 2 tegen Avanti/Flexcom 2, zaterdag 17 maart 2018
  • TOP/SolarCompleet 1 tegen DOS'46 1, vrijdag 2 maart 2018
  • Persconferentie TOP/SolarCompleet, donderdag 1 maart 2018
  • TOP/SolarCompleet A1 - PKC/SWK Groep A1, zaterdag 10 februari 2018
  • TOP/SolarCompleet 1 tegen KZ/Hiltex 1, zaterdag 10 februari 2018
  • TOP/SolarCompleet 2 tegen KZ/Hiltex 2, zaterdag 10 februari 2018
  • 6 minutes : Fortuna/Delta Logistiek - TOP/SolarCompleet
  • 6 minutes Fortuna/Delta Logistiek 2 - TOP/SolarCompleet 2
  • TOP/SolarCompleet C1 - Groen Geel C1, zaterdag 3 februari 2018
  • Avondje TOP/SolarCompleet - PKC/SWKGroep
  • TOP/SolarCompleet 1 tegen PKC/SWK Groep 1, zaterdag 27 januari 2018
  • TOP/SolarCompleet 2 tegen PKC/SWK Groep 2, zaterdag 27 januari 2018
  • Persconferentie TOP/SolarCompleet, donderdag 25 januari 2018
  • Een andere blik op de eerste helft van Blauw-Wit (A) - TOP/SolarCompleet
  • TOP doelpunten zaterdag 13 januari 2018 finale Europa Cup Korfball
  • EC VLOG zaterdag 13 januari 2018

toplive video logo

banner vrijwilligers

 

sept
27

vrijdag: 19:30 - 21:30

okt
11

vrijdag: 19:00 - 23:00

okt
17

donderdag: 19:00 - 22:00