Club nieuws

Voorlopige opstellingen TOP 3 tm TOP 12 2019/2020

Zoals het er nu uit ziet hebben we volgend jaar 12 seniorenteams. Dat is voor het eerst in onze geschiedenis !


TOP 3 selectie

  
In principe komen er vanuit de eerste selectie nog spelers bij, waarschijnlijk 1 dame en 1 heer.

Lonneke Dijkstra, Romee Hoogervorst, Machteld de Haan, Lisanne Kerrebijn, Jetske Marcelis, Hilde Warmerdam.
Dick Anholts, Brent Hoogervorst, Sebastiaan Mud, Wessel v Noort, Bjarne v. Wijk, Bjorn Willems, Thimo Winter.

 

TOP 4 7 dames en 7 heren


Tjalling Ciggaar, Sander Harmzen, Rik Kraan, Vincent Rhijnsburger, Felix v.d. Sommen, Kees Westerbeek, Frank Wilbrink.
Isabel Bemer, Annabel Knoester, Floor Kokshoorn, Laura Meeuwenberg, Sofie v. Rooij, Marijke v.d. Sommen, Tessa Winter.

 

TOP 5 selectie


“Afvallers” van TOP 3 selectie.

Lieke v.d Beek, Sanne Jagtman, Roos Warmerdam, Lotte Westerbeek.
Jean v. Castel, Daniel v. ’t Hof, Laurens Germans, Robin Ippel, Eric v.d. Kraan, Mark v.d. Peut, Corne Tiggelman, Wouter Vlieland, Jasper Westerbeek, Wouter Westerbeek.

 

TOP 6


Rosanne Anholts, Danique v. Elk, Inge v.d Krogt, Liza v. Noort, Dewi Willemze, Ysette Wolvers.
Heren: “afvallers” van TOP 5 selectie.

 

TOP 7 

                    
Monica Bemer, Josine v.d Geest, Saskia Hulsbosch, Naomi v.d. Helm, Inge de Mol.
Bart Aelen, Paul v. Gent, Rene v. Gent, Tim v. Rooij, Nick Vink.

 

TOP 8

 

Robin Amkreutz, Yvet v. ’t Hof, Petra v.d. Kraan, Davina de Lange, Corien Schellings.
Jan Willem Arentshorst, Laurens Brekelmans, Christiaan Germans, Joep Jacobs, Ivo v.d. Kwast, Tim Marcelis, Eddy Meeuwissen.

 

TOP 9


Laudi Holster, Eveline Hulzinga, Nienke de  Koning, Sofie Lutjeboer, Danique Rozenbroek.
Koen Beijk, Jori Holster, Waldo Jagtman, Mark Verbaan.

 

TOP 10


Anne Geerars, Simone v.d. Geest, Sietske Hoekstra, Esmeé v.d. Lans.
Max de Goeij, Bram van Kooten, Rutger Rensing, Rinus Staring, Jesper Willemze.

 

TOP 11

 

Peter Arentshorst, Kevin Huisman, Nick Kempe, Anton Kraan, Bob v.d. Plas, Victor Schraag.
Femke v. Leeuwen, Eliane Nulkes, Anne Ruijters, Lisa Verbaas, Anne Wagenmakers, Fenna v.d. Willik.

 

TOP 12 

 
Meike v.d. Geest, Sandra Hoeks, Joke Ruijters, Monique de Ridder, Rieneke Slijkerman, Rianne Wessels, Sandra v.d. Willik.
Richard van Beek, Erik v.d. Bosch, Bart Buursema, Hugo Faas, Egbert Hoekstra, Johan Kersten, Joris Meeuwissen, Thomas Voorend, Eric van Winden.

 


 

Competitie

Mochten er mensen gedurende het seizoen vakantieplannen hebben, check even het Competitieschema of je team vrij is. De competitie start 8 september.

 

Trainingen

TOP 3, 4 en 5 starten in de week van 19 augustus.

TOP 3 en 4 trainen op dinsdag en donderdag van 20.30 tot 22 uur.

TOP 5 en 6 trainen op donderdag van 20.15 tot 21.30 uur.

 

TOP 7 t/m 12 starten in de week van 26 augustus.

Trainingen op woensdag van 20.00 tot 21.15 uur

Share