Club nieuws

Ben je ook zo trots op onze jeugdteams?

Het is prachtig te zien, dat onze jeugd het zo naar het zin heeft bij onze mooie korfbalclub. 

Kijk maar eens goed ; er wordt plezier gemaakt en er wordt met elkaar gewerkt om beter te worden. A.s. zaterdag zullen we tijdens de kampioenenparade zien, dat dit ook nog eens tot resultaten heeft geleid het afgelopen seizoen. Wat zou het toch jammer zijn als we hier volgend seizoen geen vervolg aan kunnen geven. Want dat is de situatie; de TC Jeugd zit met een nijpend tekort aan trainers voor volgend seizoen. Nog veel teams hebben we niet kunnen voorzien van trainers. Deze teams kunnen dus, zoals de zaken er nu voor staan niet trainen! Dat kan toch niet??

We zijn op zoek naar mensen die ons uit de brand helpen. We denken met name aan senioren, die toch ook vroeger zelf altijd hebben kunnen trainen onder leiding van een enthousiaste crew. Maar iedereen die zijn steentje wil bijdragen is welkom. En als we je vragen, zeg niet direct ‘nee’, maar bedenk dat je met een beperkte inzet wat betreft tijd veel kinderen blij kunt maken. We zitten klaar bij de mailbox: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. om jullie enthousiaste reacties te ontvangen!

Share