Club nieuws

Vrijwilligers enquete deel 2

Beste ouders van jeugdleden,

TOP is een bruisende vereniging, die vaart op haar vrijwilligers. Daar zijn we dankbaar voor. Er is voor de vereniging nog genoeg te doen omtrent het vrijwilligersbeleid, een van de speerpunten voor dit seizoen. Velen van jullie vervullen op dit moment één en meestal zelfs meer vrijwilligersrollen binnen onze club. Het zorgt ervoor dat onze club kan bestaan. Jeugdtrainers, barmedewerkers, verzorgers, wedstrijdsecretariaat en nog vele andere klussen binnen onze club worden met enthousiasme uitgevoerd.

Op dit moment hebben wij helaas te maken met een terugloop in het aantal vrijwilligers voor belangrijke taken: bezetting van onze bar en keuken, schoonmakers van de kantine, scheidsrechters en jeugtrainers. Misschien kan jij daar iets in betekenen? Het vrijwilligerscoordinatie team gaan de komende weken een inventarisatie houden onder alle ouders van onze jeugd. Daarmee verwachten ze een beeld te krijgen welke kennis en ervaring er is binnen de vereniging. En we hopen daarmee mensen gericht te kunnen benaderen voor incidentele vragen of voor opvulling van de diverse vacatures die er zijn.

Dit inventariseren doen we met een enquête, die de komende zaterdagen wordt afgenomen voorafgaand of tijdens de wedstrijden van de jeugd, in de bovenkantine. Iedereen is welkom voor een kop koffie, voor een praatje en voor het invullen van de enquête. Het invullen neemt uiterlijk 10 minuten in beslag.

 

De teams die voor aankomende zaterdag 17  februari op de planning staan zijn):

 

09:00 TOP E7 en E8

11:00 TOP D3

13:00 TOP C3

14:00 TOP C7 en E3

15:00 TOP B5

 

Zaterdag 24 februari zijn ingepland:

 

11:15 TOP D4

12:15 TOP C5

13:15 TOP B4

 

We gaan ervan uit, dat we je zien op een van deze zaterdagen. 

Alvast bedankt!

 

Je kan ook de enquete alvast online invullen, kost maar een paar minuutjes , klik hier.  

 

 

Vrijwilligers coördinatoren v.l.n.r.: Inge de Vroomen, Joke Verbaan en Sandra van der Zaag

 
Share

Geen afbeeldingen
juni
2

zaterdag: 15:30 - 17:30

juni
18

maandag: 17:00 - 19:00

juni
19

dinsdag: 17:00 - 19:00

juni
20

woensdag: 17:00 - 19:00

juni
25

maandag: 17:00 - 19:00

juni
26

dinsdag: 17:00 - 19:00

LJ Sport