Home

 

Programma Korfbal Challenge 30 dec '18

De eindstrijd van de Korfbal Challenge in Topsportcentrum Rotterdam gaat zondagavond tussen TOP/SolarCompleet en Fortuna/Delta Logistiek. 

TOP had zich na twee wedstrijden al geplaatst, maar won zaterdag ook haar derde wedstrijd met 22-12 van China, terwijl Fortuna na een spannende strijd afrekende met Oranje (22-21).

Het programma ziet er vandaag alsvolgt uit: 

 

16.00 uur: Suriname - China
17.15 uur: Chinees Taipei - Diamonds
18.40 uur: TeamNL Korfbal - Talent TeamNL Korfbal
19.55 uur: Presentatie Nederland U19
20.05 uur: Huldiging Europees Kampioen TeamNL Korfbal
20.30 uur: Fortuna/Delta Logistiek - TOP/SolarCompleet

Share
RVD19032308932.jpg

Kales airline services

 

 
RVD19032308950.jpg

TOP youtube kanaal

  • TOP/SolarCompleet 1 tegen Blauw-Wit (A) 1, zaterdag 23 maart 2019
  • TOP/SolarCompleet 2 tegen Blauw-Wit (A) 2, zaterdag 23 maart 2019
  • Persconferentie TOP/SolarCompleet, dinsdag 19 maart 2019
  • TOP/SolarCompleet 1 tegen LDODK/Rinsma Modeplein 1, zaterdag 2 maart 2019
  • TOP/SolarCompleet 2 tegen LDODK/Rinsma Modeplein 2, zaterdag 2 maart 2019
  • TOP/SolarCompleet 1 tegen DeetosSnel 1, zaterdag 16 februari 2019
  • TOP/SolarCompleet 2 tegen DeetosSnel 2, zaterdag 16 februari 2019
  • TOP/SolarCompleet 1 tegen DOS'46 1, zaterdag 2 februari 2019
  • TOP/SolarCompleet 2 tegen DOS'46 2, zaterdag 2 februari 2019
  • Persconferentie TOP/SolarCompleet, donderdag 31 januari 2019
  • TOP/SolarCompleet 1 tegen PKC/SWKGroep 1, dinsdag 22 januari 2019
  • TOP/SolarCompleet 2 tegen PKC/SWKGroep 2, dinsdag 22 januari 2019
  • TOP/SolarCompleet 1 tegen KZ/Thermo4U 1, zaterdag 22 december 2018
  • TOP/SolarCompleet 2 tegen KZ/Thermo4U 2, zaterdag 22 december 2018
  • TOP/SolarCompleet 1 tegen KCC/SoNatural 1, zaterdag 8 december 2018
  • TOP/SolarCompleet 2 tegen KCC/SoNatural 2, zaterdag 8 december 2018
  • TOP/SolarCompleet 2 tegen DVO/Accountor 2, zaterdag 24 november 2018
  • TOP/SolarCompleet 1 tegen DVO/Accountor 1, zaterdag 24 november 2018
  • Pukkie training
  • TOP/SolarCompleet 1 tegen Fortuna/DeltaLogistiek 1, vrijdag 9 november 2018
  • Persconferentie TOP/SolarCompleet, donderdag 8 november 2018
  • G-korfbal bij TOP
  • Ereklasse B: TOP/SolarCompleet tegen DOS'46
  • 7 april 2018 Ziggo Dome finale dag TOP
  • Persconferentie TOP/SolarCompleet, donderdag 5 april 2018
  • Play-off: TOP/SolarCompleet 1 tegen TOP/Blauw-Wit 1, zaterdag 24 maart 2018
  • PLAY-OFF 2 Samenvatting Blauw-Wit(A) - TOP/SolarCompleet
  • Play-off: Blauw-Wit 1 tegen TOP/SolarCompleet 1, zaterdag 31 maart 2018
  • Persconferentie TOP/SolarCompleet, donderdag 22 maart 2018
  • TOP/SolarCompleet 1 tegen Avanti/Flexcom 1, zaterdag 17 maart 2018
  • TOP/SolarCompleet 2 tegen Avanti/Flexcom 2, zaterdag 17 maart 2018
  • TOP/SolarCompleet 1 tegen DOS'46 1, vrijdag 2 maart 2018
  • Persconferentie TOP/SolarCompleet, donderdag 1 maart 2018
  • TOP/SolarCompleet A1 - PKC/SWK Groep A1, zaterdag 10 februari 2018
  • TOP/SolarCompleet 1 tegen KZ/Hiltex 1, zaterdag 10 februari 2018
  • TOP/SolarCompleet 2 tegen KZ/Hiltex 2, zaterdag 10 februari 2018
  • 6 minutes : Fortuna/Delta Logistiek - TOP/SolarCompleet
  • 6 minutes Fortuna/Delta Logistiek 2 - TOP/SolarCompleet 2
  • TOP/SolarCompleet C1 - Groen Geel C1, zaterdag 3 februari 2018
  • Avondje TOP/SolarCompleet - PKC/SWKGroep
  • TOP/SolarCompleet 1 tegen PKC/SWK Groep 1, zaterdag 27 januari 2018
  • TOP/SolarCompleet 2 tegen PKC/SWK Groep 2, zaterdag 27 januari 2018
  • Persconferentie TOP/SolarCompleet, donderdag 25 januari 2018
  • Een andere blik op de eerste helft van Blauw-Wit (A) - TOP/SolarCompleet
  • TOP doelpunten zaterdag 13 januari 2018 finale Europa Cup Korfball
  • EC VLOG zaterdag 13 januari 2018
  • EC VLOG vrijdag 12 januari 2018
  • IKF Europa Cup 2018 donderdag 11 januari VLOG dag 2
  • IKF Europa Cup 2018 woensdag 10 januari VLOG dag 1
  • TOP/SolarCompleet 1 tegen DVO/Accountor 1, zaterdag 6 januari 2018

toplive video logo

banner vrijwilligers

 

mrt
29

vrijdag: 19:30 - 22:30

mrt
30

zaterdag: 17:00 - 20:00

mrt
30

zaterdag: 17:45 - 19:00

apr
5

vrijdag: 12:00 - 17:00

apr
6

zaterdag: 17:00 - 20:00