Schutterstoernooi

Schutterstoernooi

Op 2e paasdag vindt bij TOP elk jaar het schutterstoernooi plaats. Toppers van alle leeftijden strijden 1 tegen 1 middels een afval systeem voor een plekje in de altijd spannende finale. Op deze pagina een overzicht van alle winnaars.

WALL OF FAME

 

  Senioren Aspiranten B/C Pupillen D/E Pupillen F/ Kangoeroes
2017 Anne van der Zaag Jasmijn van der Hoff Tom van der Willik Laurens Vreeswijk / Rosemarijn van Dam
2016 Mart Hortensius Joey Blauw Fleur Boeren Gerben Brugman / Aimee de Vos
2015 Mart Hortensius Jasmijn van der Hoff Joppe Knoester Lars Karstens / Tim Klunder
2014 Joep Jacobs Thijs van der Zaag Joppe Knoester Jet van der Wolf
2013 Joep Jacobs Romee Hoogervorst Joppe Knoester Tim Boekhoeven
2012 Manon Wiegerink Fenna Jagtman Fleur v.d. Zwart Fleur Boeren
2011 Bob Wiegerink Demi Postma Kiki Boeren Nienke Loenen
2010 Tjalling Ciggaar Wouter Westerbeek Daan Brunekreef Fenna Loenen
2009 Sander Harmzen Wouter de Koning Thimo Winter Sven Beekman
2008 Bregtje van Drongelen Annabel Knoester Jori Holster Maaike van der Willik
2007 Wim Izeboud Manon Wiegerink Kim van Kooten Jasmijn v 't Hof
2006 Stanley Larde Joep Jacobs Laurens Germans Anne Ruijters
2005 Stanley Larde Joep Jacobs Michelle Rozenbroek Thijs van der Zaag
2004 Stanley Larde Joep Jacobs Manon Wiegerink Hilde Warmerdam
2003 Bregtje van Drongelen Kees Westerbeek Yorrick Thoms Demi Postma
2002 Anne v.d. Zaag Tjalling Ciggaar Marcella Kronenburg Jori Holster
2001 Stanley Larde Sander van Sprang Pieter jan van Tol Michelle Rozenbroek
2000 Jeroen van de Wolf Sander van Sprang Jan-Willem Arentshorst Tessa Winter
1999 Bart Roest Sander van Sprang Kees Westerbeek Leonie Kronenburg
1998 Bart Roest Samantha Ciggaar Kees Westerbeek Leonie Kronenburg
1997 Anne van der Zaag Martin Brouwer Sander van Sprang Lisette v.d. Heiden
1996 Bart Roest Judith Kok Daniel Harmzen Lars Kiebert
1995 Jan Kramer Sander Harmzen Ron Roozen Lars Kiebert
1994 Jeroen van der Klaauw Tjerk Honders Sjoerd Hogenbirk Kees Westerbeek
1993 Steven Baart Tjerk Honders Samantha Ciggaar Fredie Olthof
1992 Louis Kok Dennis Doeleman Judith Kok Sander van Sprang
1991 Tim van der Horst Johan de Berg Barbara Koning  
1990 Ron van der Willik Ilse Warmerdam Tjerk Honders  
1989 Robin Arnoldus (Pernix) Petra van Niekerk Bianca Drommel  
1988 Jeroen van der Klaauw Tim v.d. Horst Bas van Amsterdam  
1987 Anne van der Zaag Wim Izeboud Manon Gerrits  
1986 Gert-Jan Natzijl Bart Roest Linda Dannijs  
1985 Gert-Jan Natzijl Arjan van Vliet Mark Broekhuizen  
1984 Ron van der Willik Annemieke de Mooy Tim v.d. Horst  
1983 Gert-Jan Natzijl Inez Wipkink Edwin van Eik  
1982 Dirk van Sprang Gert-Jan Natzijl Tim v.d. Horst  
1981 Philip Trap Sandra Heuer Rene de Bruin  
1980 Gerco Langelaan      
1979 Wilma Kuhn      
1978 Anne van der Zaag      

 

Share

MEERVOUDIGE WINNAARS

 

5x

 
  Anne van der Zaag 5x SJ
  Sander van Sprang 3x BC, DE, FW
  Joep Jacobs 2x SJ, 3x BC
     
 

4x

 
  Bart Roest 3x SJ, BC
  Stanley Larde 4x SJ
  Gert-Jan Natzijl 3x SJ, BC
  Tim van der Horst SJ, BC, 2x DE
  Kees Westerbeek BC, 2x DE, FW
     
 

3x

 
  Tjerk Honders 2x BC, DE
  Manon Wiegerink SJ, DE, BC
  Joppe Knoester 3x DE
  Jasmijn van der Hoff WF, 2x BC
     
 

2x

 
  Mart Hortensius 2x SJ
  Jeroen van der Klaauw 2x SJ
  Ron van der Willik 2x SJ
  Judith Kok BC, DE
  Bregtje van Drongelen 2x SJ
  Samantha Ciggaar BC, DE
  Lars Kiebert 2x WF
  Leonie Kronenburg 2x WF
  Wim Izeboud SJ, BC
  Fleur Boeren KF, DE
  Sander Harmzen SJ, BC
  Michelle Rozenbroek WF, DE
  Jori Holster WF, DE
  Demi Postma WF, BC